Przywieszki zapachowe

Zapachy reklamowe zwane również choinkami zapachowymi jako małe i lekkie gadżety reklamowo-promocyjne, doskonale nadają się na tzw. inserty czyli załączniki do prasy i listów. Wykorzystując dowolność kształtów, nawiązujących formą i kolorystyką do logo lub produktu Państwa firmy choinki promują Was w widocznym miejscu czy to w samochodzie czy w biurze. Stanowią efektywną reklamę Państwa firmy.

Zapachy reklamowe OXiDE należą do najlepszych jakościowo produktów tego typu na rynku. Do produkcji naszych choinek stosujemy specjalny materiał, a nie powszechnie używaną zwykłą tekturę. Nasze zapachy wyróżniają się na rynku bogactwem koloru i kształtu a przede wszystkim trwałością zapachu i estetyką wykonania.

Dodatkowo istnieje możliwość zaopatrzenia choinki w kartonik reklamowy zwany blistrem. Pozwala on na zamieszczenie szerszej oferty i jednocześnie na umieszczenie zapachów na różnego rodzaju ekspozytorach.

Decydując się na zapach możemy zaproponować bogatą paletę aromatów z naszej stałej oferty: New Car, wanilia, drzewo sandałowe, leśny, jabłko, pomarańcza, limonka, truskawka, zielona herbata, CK-1 (perfumy męskie), CK-2 (perfumy męskie). Możemy także wyprodukować nowy zapach na indywidualne życzenie klienta.  Polecamy również zapachy sezonowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>