Przywieszki zapachowe

Zapachy reklamowe zwane również choinkami zapachowymi jako małe i lekkie gadżety reklamowo-promocyjne, doskonale nadają się na tzw. inserty czyli załączniki do prasy i listów. Wykorzystując dowolność kształtów, nawiązujących formą i kolorystyką do logo lub produktu Państwa firmy choinki promują Was w widocznym miejscu czy to w samochodzie czy w biurze. Stanowią efektywną reklamę Państwa firmy.

Zapachy reklamowe OXiDE należą do najlepszych jakościowo produktów tego typu na rynku. Do produkcji naszych choinek stosujemy specjalny materiał, a nie powszechnie używaną zwykłą tekturę. Nasze zapachy wyróżniają się na rynku bogactwem koloru i kształtu a przede wszystkim trwałością zapachu i estetyką wykonania.

Dodatkowo istnieje możliwość zaopatrzenia choinki w kartonik reklamowy zwany blistrem. Pozwala on na zamieszczenie szerszej oferty i jednocześnie na umieszczenie zapachów na różnego rodzaju ekspozytorach.

Decydując się na zapach możemy zaproponować bogatą paletę aromatów z naszej stałej oferty: New Car, wanilia, drzewo sandałowe, leśny, jabłko, pomarańcza, limonka, truskawka, zielona herbata, CK-1 (perfumy męskie), CK-2 (perfumy męskie). Możemy także wyprodukować nowy zapach na indywidualne życzenie klienta.  Polecamy również zapachy sezonowe.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami!